Pohled na očkování Covid

18.08.2022

Dneska jsem byla na čtvrté dávce očkování Covidu. Možná vám to přijde padlý na hlavu, proč jsem si nechala dát čtvrtou dávku .. je to hlavně kvůli tomu, že mám od dvanácti chronický kašel díky prasečí chřipce a mám díky tomu špatné plíce, za druhé to je, že ke mně chodí spousta lidí asistovat a mám i hodně nemoci v rodině, babičku a malého synovce a moje máma byla hodně nemocná.

Teď se ještě nedá registrovat na čtvrtou dávku, ale můžete si dojít buď do očkovacího centra bez registrace, jako jsem byla já, nebo do nemocnice, kde Vás naočkují anebo za praktickým lékařem a abyste věděli.

Bylo mi dobře, neměla jsem žádné příznaky.

Čtrnáct dní na to, jsem jela k mámě a říkám ji, že jsem se nechala očkovat čtvrtou dávkou a ona mi odpověděla, já už jsem myslela, že se nenecháme očkovat. Ale já si myslím, vzhledem k tomu, jaké nemoci mám za sebou a že mám rodinu, která má různé nemoci, teda měla a mám kolem sebe malé děti, tak myslím, že pokud to aspoň trošku pomůže, tak o tom nejsou žádné pochybnosti. A o pohledu mámy si myslím, že to je její věc, a každý by si to měl zvážit podle toho kde a s kým žije.

Kdybychom se měli řídit tím co je a co není správné, tak bychom nemohli fungovat v dnešní době, protože v dnešní době je až moc otazníků ohledně financí, nebo různých konfliktů.

is loading comments...