Konec jedné etapy

13.12.2021

Je pomalu konec roku, tak pojďme si ho pěkně shrnout a popřát krásný Nový rok. Já jsem pro vás všechny psala více než rok tyty články, myslím že, podle vašich ohlasů se vám to líbí a velmi bych si přála, co pro vás chystám, aby po ročním výsledku tyto články nějak vám dokázaly nějakým způsobem pomoct a otevřít další obzory a pokud ne, tak aby se vám to aspoň líbilo a dobře četlo.

A abych taky shrnula ten svůj rok, tak i když to bylo někdy složité tak jsem zažila spoustu nových věcí, a hezkých věcí, ale taky spoustu překvapujících věcí, ale té méně hezké mě někam dokázaly posunout. Myslím, že nejlíp to vystihují všechny tyto moje články, protože to je taková moje zpověď, i když jsem s některými články někomu ublížila, i tak si za tím stojím. Protože to neznamená, že bych je neměla ráda, ale chtěla jsem poukázat na to, že se to děje. Ale to neznamená, že když se mi to stalo, že vám se to musí stát také.

Po celém roku jsem se utvrdila v tom, že co dělám má smysl a že tím, že mám facebookovou stránku a že se vám líbí, to, co jsem uvařila, nebo co dělám, že mě posouváte dál a dál a že to má smysl v tom nadále pokračovat. A i díky Písmákovi, to je webová stránka, kde všichni autoři, kteří píšou nějaké příběhy svoje, nebo básničky a tak dál, že se to taky líbí. A díky tomu, že to jsou úplně cizí lidi, kteří mě znají jenom díky článkům, je to pro mě největší úspěch.

A určitě jestli se lidi rozhodují, že mají něco psát, tak by měli, protože každý z nás je jiný, ať ty na vozíku, nebo zdraví, každý má svoje přání anebo svůj autentický příběh. A taky že po celou dobu, když jak píšu ty články, že si uvědomuji, že když to jde ven někam do písmenek, tak že si to můžete kdykoliv přečíst znovu a znovu a získat jiný pohled na tu stejnou věc.

Tak dovolte mi milí čtenáři popřát krásné prožití vánočních svátků, a hlavně aby ten budoucí rok byl ještě lepší jak tenhle rok, abychom byli zdraví a plnili jsme si naše sny, protože to je taky důležité, abychom si plnili svoje sny, abychom se mohli někam posouvat a už vám můžu říct, že se máte příští rok na co těšit.

Mějte se hezky, šťastné a veselé Vánoce a v lednu se na vás budu těšit.