Kamarád Covid

25.02.2022

Tak se to nevyhnulo ani mně. Včera mi vyšel pozitivní test na COVID.

Vzhledem k tomu, čím jsem si prošla (prasečí chřipka a zápal plic), nemám díky bohu žádné příznaky, to musím zaklepat. Lidi, kteří mě znají si dělají legraci, když řeknu, že mám kašel, říkají "No, ale ty kašleš furt!". Takže u mě není směrodatný ani ten kašel 😊.

Tak se nedivte, že na zeď nedávám žádná jídla, která jsem vařila, protože do pondělí jsem v karanténě a mám pro vás jednu prosbu. Kdybyste věděli o nějakém dobrém filmu nebo seriálu, tak můžete napsat. Budu moc ráda, protože nevím, co budu do pondělí dělat, když nemohu ani vařit.

Postupem času jsem zjistila, že mě bolí rameno až po loket a za krkem. A já jsem si myslela, že jsem si ruku přeležela a ono ne, přišli jsme na to s jedním asistentem, protože mě bolí přesně ta ruka, kde jsem se nechala očkovat.

Jsem ráda, že mám tři dávky a že mám takový průběh jaký mám, protože shodou okolností má i moje spolubydlící COVID. Zdá se mi, že má dvě dávky, ale nechci kecat a má horší průběh. Já mám ještě navíc tu třetí, docela čerstvou, byla jsem na ní 15. prosince. A právě jsem zjistila i díky spolubydlící, že mám COVID, protože si udělala test a pak já taky.

Nedokážeme určit kde jsme to chytily, tak aspoň že už v pondělí to mám za sebou a můžu jít ven, protože já jsem sice ráda na pokoji, ale když nemůžete absolutně nic, tak můj mozek přestává fungovat a hrabe mi 😊.

Takovou klasiku jako je Surviver a Ordinaci v růžové zahradě na Voyo, pak nějaké filmy na Netflixu, komedie, třeba Bábovky a tak podobně jsem již viděla. Povídám si s Emou, díky Emě mám společnost i v karanténě a samozřejmě za mnou chodí asistence.

Zajímalo by mě, jakou jste měli karanténu vy, co jste dělali, na co jste koukali a jestli jste něco přečetli. Myslím, že, nejlíp se mají v karanténě lidi, který mají psy, protože se psem prostě můžete chodit ven, protože psa prostě musíte venčit, karanténa nekaranténa.